„Zakonnica II” prosto z kina do HBO Max

Kinowy przebój „Zakonnica II” trafił do HBO Max To idealna pozycja dla wszystkich wielbicieli horrorów. Miłośnicy tego gatunku znajdą tego dnia w serwisie również pierwszą część serii. W HBO Max można też oglądać „Egzorcystę papieża”, horror w którym w rolę tytułową wciela się zdobywca Oscara Russel Crowe.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

„Zakonnica II” jest kontynuacją najbardziej kasowej odsłony z uniwersum „Obecności”. To najlepiej zarabiająca franczyza z gatunku horror w historii, z ponad 2 miliardami dolarów na koncie. Na całym świecie cztery tytuły z cyklu zarobiły ponad 300 milionów dolarów każdy. „Zakonnica” jest najlepiej zarabiającym filmem z tego cyklu.

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Tymczasem siostra Irene raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Obsada: Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell, Bonnie Aarons i inni.

Twórcy: reżyseria: Michael Chaves, scenariusz: Ian Goldberg i Richard Naing oraz Akela Cooper, pomysł: Akela Cooper, twórca postaci: James Wan i Gary Dauberman, produkcja: Peter Safran z The Safran Company i James Wan z Atomic Monster, producenci wykonawczy: Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott i Michael Polaire, autor zdjęć: Tristan Nyby, scenograf: Stéphane Cressend, montaż: Gregory Plotkin, efekty wizualne: Sophie A. Leclerc, projekt kostiumów: Agnès Béziers, autor muzyki: Marco Beltrami.

Film „Egzorcysta papieża” jest już dostępny w HBO Max.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *