Transmisja finałów ósmych Mistrzostw MMA w TVP Sport i Kanale Sportowym

Transmisję z 8. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym i serwisie TVP Sport.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Zmagania amatorskich fighterów na 8. Mistrzostwach MMA odbędą się już 28 października. Turniej zostanie zorganizowany w małej hali PreZero Areny Gliwice, jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Na liście startowej znalazło się 731 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Jest to najlepszych wynik frekwencyjny dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska i jednocześnie najlepszy wynik amatorskiego MMA w historii kraju.

Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska.

Finały, które rozpoczną się o godzinie 15:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport. Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 8. Mistrzostw MMA.

8. Mistrzostwa MMA rozpoczną się o godzinie 8:00 i będą otwarte dla kibiców.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. Ostatnie zawody Stowarzyszenia odbyły się 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. 8. Mistrzostwa MMA są trzecim z cyklu czterech turniejów zaplanowanych przez MMA Polska na rok 2023.

Źródło: Stowarzyszenie MMA Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *