Eleven i Eleven Sport w sieci INEA

ELEVEN SPORTS NETWORK oraz INEA podpisały umowę, dzięki której abonenci operatora mogą oglądać sportowe kanały Eleven i Eleven Sports.

Kanały ELEVEN SPORTS NETWORK od 22 stycznia 2016 roku będą dostępne dla abonentów sieci kablowej INEA, którzy posiadają pakiet Super HD. Dodatkowo, w ramach okna otwartego do końca lutego mogą je oglądać również klienci INEA z wykupionym pakietem Standard HD. Dedykowany piłce nożnej kanał Eleven zajmuje na dekoderze pozycję 75, natomiast pokazujący różne dyscypliny sportowe Eleven Sports – 76.

Już w najbliższy weekend kanały ELEVEN SPORTS NETWORK pokażą 18 spotkań piłkarskich na żywo, w tym mecze hiszpańskich potentatów: FC Barcelona zmierzy się z Malaga CF, a Real Madryt zagra z Realem Betis. Ciekawie zapowiadają się również konfrontacje Sevilla FC Grzegorza Krychowiaka z liderem LaLiga, Atletico Madryt, oraz potęgi włoskiej piłki Juventusu Turyn z AS Roma Wojciecha Szczęsnego. W niedzielę Eleven Sports pokaże finał konferencji NFL, który wyłoni jednego z uczestników tegorocznego Super Bowl.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z INEA, która jest nowoczesnym i zajmującym ważną pozycję na rynku operatorem – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Dzięki temu znacznie poszerza się grono polskich kibiców mających dostęp do naszych transmisji z emocjonujących wydarzeń sportowych o międzynarodowym znaczeniu.

Dla wielu abonentów INEA sport jest bardzo ważny. Nie tylko sami są aktywni w wielu dyscyplinach, ale też śledzą zmagania sportowców w telewizji – mówi Jarosław Pijanowski, członek zarządu INEA. – Te najważniejsze i realizowane na najwyższym poziomie wydarzenia zawsze wywołują wielkie emocje. Dlatego bardzo się cieszę, że kanały Eleven i Eleven Sports pojawią się w naszej ofercie. Liczę, jak wszyscy nasi abonenci, na solidną porcję sportowych emocji.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *