ELEVEN SPORTS NETWORK w ofercie 6 nowych kablówek

Grupa ELEVEN SPORTS NETWORK podpisała umowy dotyczące dystrybucji kanałów Eleven i Eleven Sports. Od 1 kwietnia 2016 roku abonenci Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa, WIST z miejscowości Łąka, ELPOS z Białegostoku, STELLA ze Stalowej Woli, BESKID MEDIA z Kęt oraz ELART z Warszawy, uzyskają dostęp do poświęconego czołowym rozgrywkom piłkarskim kanału Eleven i pokazującego popularne dyscypliny sportowe Eleven Sports.

Jesteśmy zadowoleni z podpisania kolejnych umów, dzięki którym poszerzamy zasięg naszych kanałów w Polsce – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK. – Nasi nowi widzowie będą mogli emocjonować się transmisjami wielkich sportowych wydarzeń z całego świata już od tego weekendu, podczas którego pokażemy El Clásico, oraz wyścig Formuły 1.

Kanały ELEVEN SPORTS NETWORK znajdują się obecnie w ofercie platformy nc+ oraz 26 operatorów telewizji kablowej, którzy docierają do ponad 77% polskich gospodarstw domowych podłączonych do sieci kablowych. W tej grupie znajdują się najwięksi gracze na rynku: UPC, Vectra, Multimedia Polska i INEA. Kanały Eleven i Eleven Sports są również dostępne w player.pl.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *