ELEVEN SPORTS NETWORK w ofercie Vectry

ELEVEN SPORTS NETWORK i Vectra podpisały porozumienie, dzięki któremu kanały Eleven i Eleven Sports będą dostępne w ofercie jednego z największych dostawców usług multimedialnych w Polsce.

Od 25 lutego 2016 roku abonenci Vectry będą mogli oglądać transmisje z wydarzeń sportowych w poświęconym piłce nożnej kanałowi Eleven oraz w stacji Eleven Sports, która pokazuje relacje z różnych dyscyplin. W ramach promocji oba kanały będą dostępne do 30 marca dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej operatora. Szczegóły oferty po okresie promocyjnym zostaną podane w późniejszym terminie.

Porozumienie z Vectrą jest ważnym punktem na drodze naszego rozwoju – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Kanały Eleven i Eleven Sports są już dostępne dla abonentów czterech największych sieci kablowych w Polsce, co jest wielkim sukcesem dla tak młodej sieci telewizyjnej.

Bardzo cieszymy się, że udało nam się porozumieć z nadawcą programów Eleven i Eleven Sports. Dzięki temu możemy zaoferować naszym abonentom już od 25 lutego jeszcze więcej sportowych emocji z bardzo atrakcyjnym contentem. Włączenie 2 kanałów Eleven do oferty Vectry potwierdza, że treści sportowe są dla nas istotnym elementem w budowaniu oferty cyfrowej, która dzisiaj jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój contentu telewizyjnego w Vectrze. – Dodatkową niespodzianką jest to, że wszyscy cyfrowi abonenci będą mogli oglądać nowe programy w ramach otwartego okna do końca marca.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *