8. sezon serialu „rodzinka.pl” wiosną w TVP2 HD

Trwają zdjęcia do 8. sezonu serialu „rodzinka.pl”. Na planie po raz kolejny pojawiła się cała rodzina Boskich: Natalia (Małgorzata Kożuchowka), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Kacper (Mateusz Pawłowski) a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Nowe odcinki widzowie TVP2 HD zobaczą już od 4 marca 2016 roku.

W ósmym sezonie udziałem rodziny Boskich będą te same troski i radości, jakie są udziałem tysięcy rodzin na całym świecie posiadających dorastających synów, kiedy w żyłach młodych mężczyzn hormony zaczynają swój piekielny taniec.

Dwudziestoletni Tomek (Maciej Musiał) znowu jest z Magdą (Olga Kalicka). Chłopak jest z tego powodu szczęśliwy i jednocześnie nieszczęśliwy. Szczęśliwy, bo Magda znowu z nim jest, a nieszczęśliwy, bo spać mu nie daje myśl, co ona robiła, kiedy z nim nie była. Tak czy owak zamierza raz jeszcze wyprowadzić się z domu i zacząć życie na swoim.

Osiemnastoletni Kuba (Adam Zdrójkowski) postanawia wyjechać na studia do Krakowa. Używa wszelkich możliwych argumentów, by wytłumaczyć rodzinie, dlaczego akurat tam, aż w końcu wypływa najważniejszy, a może i jedyny powód tej decyzji – w Krakowie będzie studiowała jego dziewczyna Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

Miłosnych dylematów zdaje się nie mieć jedynie dwunastoletni Kacper (Mateusz Pawłowski). Z właściwym sobie spokojem i dystansem dorasta do roli nastolatka. Ale i on w pewnym momencie zrozumie, że koleżanka Zosia (Emilia Dankawa) jest dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką.

Usamodzielnienie się Tomka i wyjazd Kuby uświadamiają Boskim, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Postanawiają go sprzedać i kupić mieszkanie w centrum. Początkowa euforia topnieje jednak z każdym dniem przybliżającym ich do wyprowadzki. I kiedy wreszcie słowo ciałem się staje, już zupełnie nie są przekonani, że to była słuszna decyzja.

Świat Boskich byłby niepełny bez ich najbliższych przyjaciół – Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza). Zarozumiały Marek pozostaje outsiderem, a Maria kolejny sezon znajduje się w stanie błogosławionym, przeżywając wszelkie możliwe rozterki przyszłej matki. Dzięki świetnie napisanym i jeszcze lepiej wykreowanym na ekranie postaciom oboje potrafią rozbawić do łez, w czym dzielnie sekundują im niezrównani rodzice Natalii, a teściowie Ludwika – Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński).

„rodzinka.pl”

Premiera 8. sezonu: piątek, 4 marca, godzina 21:40
Emisja 8. sezonu: piątek, godzina 21:40

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *