ELEVEN SPORTS NETWORK w TELPOL oraz TVK Puławy

ELEVEN SPORTS NETWORK oraz TELPOL i Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa podpisały umowy, dzięki którym do oferty operatorów telewizji kablowej dołączone zostały nadawane w jakości HD kanały Eleven i Eleven Sports.

Abonenci Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej uzyskali dostęp do poświęconego piłce nożnej kanału Eleven oraz do pokazującego popularne rozgrywki sportowe Eleven Sports. Zostały one włączone do Pakietu Pełnego.

W śląskiej sieci TELPOL Eleven i Eleven Sports są dostępne dla wszystkich abonentów do 17 marca. Potem oba kanały staną się częścią pakietów Optymalny HD i Urozmaicony HD i zajmą na dekoderze pozycje 420 i 421.

Bardzo cieszymy się, że TELPOL i Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa dołączyły do grona operatorów posiadających w ofercie kanały Eleven i Eleven Sports – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK. – Abonenci tych sieci dołączają do nas w marcu, czyli w bardzo ekscytującym momencie dla fanów moto-sportu. Już za kilka dni zaczynamy transmitować wyścigi Formuły 1 oraz żużlowej British Speedway Elite League.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *