Eliminacje MŚ 2022 i Liga Narodów w Telewizji Polskiej

Piłkarska jesień w Telewizji Polskiej w wydaniu reprezentacyjnym. Na antenach TVP widzowie zobaczą najważniejsze mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022, w tym spotkania reprezentacji Polski i mecze najwyżej plasowanych w rankingu medalowym drużyn Ameryki Południowej, a w ramach rozgrywek Ligi Narodów spotkania najlepszych reprezentacji europejskich. Już dziś, 2 września Eliminacje MŚ 2022, mecz Polska-Albania w TVP1.

Sprawdź godziny transmisji meczów eliminacji MŚ w PROGRAMIE TV

W Eliminacjach do MŚ 2022 reprezentacja Polski prowadzona przez Paulo Sousę, zajmuje obecnie 4. miejsce w grupie. W najbliższych dniach Polacy zagrają mecze z Albanią (2 września), z San Marino (5 września) oraz z liderem i największym faworytem grupy, drużyną Anglii (8 września). Wszystkie spotkania polskiej kadry będą transmitowane na antenach głównych TVP.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

TVP Sport  pokaże natomiast mecze eliminacyjne dwóch drużyn Ameryki Południowej najwyżej sklasyfikowanych w rankingu FIFA i najczęściej typowanych do zwycięstwa na Mundialu – Argentyny i Brazylii. Eliminacje Mistrzostw Świata 2022 potrwają do 16 listopada 2021.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Z kolei najlepsze europejskie reprezentacje piłkarskie będziemy mogli zobaczyć w turnieju finałowym 2. edycji Ligi Narodów. Faworytami turnieju są gospodarze i aktualni mistrzowie Europy – Włosi, którzy w półfinale, podobnie jak podczas Euro 2020, zagrają z Hiszpanią. Transmisje meczów Ligi Narodów zobaczymy w TVP1 i TVP Sport.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *