Eliteserien – piłkarska liga norweska na żywo wyłącznie w Eurosporcie 1

Eurosport 1 rozszerza ofertę sportową na żywo i już od 16 czerwca będzie pokazywał mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Norwegii, czyli Eliteserien. Już w drugiej kolejce widzowie zobaczą szlagierowo zapowiadające się starcie Molde z Rosenborgiem.

Sezon ligi norweskiej rozpocznie się 16 czerwca, a już w drugiej kolejce dojdzie do spotkania jednych z faworytów do mistrzostwa kraju! Broniący tytuły zespół Molde podejmie najbardziej utytułowany norweski klub – Rosenborg Trondheim. Będzie to jedno z 10 spotkań w trakcie pierwszych trzech kolejek Eliteserien, które na żywo pokaże Eurosport 1 i Eurosport Player. Mecze komentować będą Edward Durda, Adam Kotleszka i Tomasz Lach.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Eurosport będzie transmitować mecze na wszystkich europejskich rynkach, w tym w Norwegii. – Discovery i Eurosport wykorzystują swoje zróżnicowane kanały telewizyjne i platformy, aby docierać do milionów fanów sportu w całej Europie. Skala naszej działalności oraz ogromne doświadczenie pozwalają wykorzystywać znakomite relacje z posiadaczami praw sportowych, dzięki czemu możemy dawać widzom jakościowe treści – podkreślił Andrew Georgiou, President, Eurosport and Global Sports Rights & Sports Marketing.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *