„Zatańcz z nami Polkę Dziadek”! Taneczny konkurs kultowego „Lata z radiem”

Zanim na antenie radiowej Jedynki usłyszymy „Polkę Dziadek” przez pokolenia Polaków traktowaną jak „obwieszczenie” wakacji, a w Polskim Radiu – sygnał startu kultowej audycji „Lato z radiem”, Program 1 Polskiego Radia zaprasza do udziału w multimedialnym konkursie „Zatańcz z nami Polkę Dziadek”. Do startu audycji pozostało 12 dni, a konkurs już ruszył!

Zatańczyć z nami „Polkę Dziadek” może każdy, bez względu na umiejętności, płeć i wiek, każdy kogo nogi w ten rytm poniosą. Pojedynczo, parami lub całymi rodzinami, całkiem serio albo trochę na bakier z rytmami – zachęca Marcin Kusy, szef radiowej Jedynki. – Tanecznym krokiem wejdźmy wspólnie w te inne niż kiedykolwiek wakacje!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać taneczną wersję „Polki Dziadek” do podkładu dostępnego na stronie Programu 1 Polskiego Radia pod adresem: jedynka.polskieradio.pl. Następnie wideo w formie linku do pliku umieszczonego w serwisie YouTube lub Vimeo, bądź linku do pobrania pliku z serwisów umożliwiających udostępnianie i przesyłanie załączników (np. WeTransfer lub Vimeo), należy przesłać do 17 czerwca na adres: polka@polskieradio.pl wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku.

​Sposób nagrania wideo jest dowolny, filmik można zarejestrować m.in. telefonem komórkowym. Jury dokonując wyboru najlepszych materiałów weźmie pod uwagę kreatywność, oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczną.

Więcej informacji, wymagania techniczne i oświadczenie znajdują się w regulaminie. Udział w konkursie oznacza jednocześnie jego akceptację. Konkurs odbywać się będzie etapowo, premiera wybranych materiałów już 20 czerwca w dniu startu wakacyjnej audycji „Lato z radiem” (godz. 9.00-12.00).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *