Eska ROCK w nowym składzie

Zbigniew Frączek, dyrektor programowy radia Eska ROCK, zakończył proces budowy nowego zespołu. Do ekipy stacji dołączyli w ostatnim czasie: Wiktor Brzozowski, Mariusz Nałęcz-Nieniewski, Dawid Zygmunt i Andrzej Jaszczyszyn.

Wiktor Brzozowski został współprowadzącym audycji „Poranna rozgrzewka”, w którym towarzyszy Agnieszce Szkucie. Można ich słuchać od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00. Mariusz Nałęcz-Nieniewski prowadzi audycję „Kultowa Godzina” (godziny 10:00-11:00), a następnie pasmo „Gramy Co Chcemy” (godziny 11:00-13:00). Od godziny 13:00 gospodarzem programu „Gramy Co Chcemy” jest Dariusz Król, a od godziny 16:00 – Michał „Majkel” Cieślik. Wieczorne pasmo od godziny 19:00 do 23:00 prowadzi Dawid Zygmunt. W weekendy na antenie pojawiają się Małgorzata Wierzejewska i Andrzej Jaszczyszyn.

Serwisy informacyjne dla Eski ROCK przygotowuje Barbara Klaman, Jarema Jamrożek i Jacek Niewęgłowski. Szefem muzycznym radia jest Dariusz Król. Za promocję i strategię marketingową odpowiada Marta Niedzielska. Obowiązki sekretarza redakcji pełni Małgorzata Wierzejewska.

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *