ESKA Summer City w 24 miastach Polski

Od 27 czerwca do 28 sierpnia 2016 roku potrwa VI edycja letniej akcji specjalnej ESKA Summer City. Ekipy Radia ESKA odwiedzą w tym roku 24 miasta Polski.

14 ekip składających się z reporterów Radia ESKA pojawi się wszędzie tam, gdzie słuchacze ESKI spędzają swój wolny czas w wakacje – na imprezach plenerowych, koncertach, plażach, letnich deptakach i w klubach. Odwiedzą m.in.: Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Tarnów, Toruń, Trójmiasto, Warszawę, Wrocław czy Zakopane. Podczas spotkań ze słuchaczami będą rozdawać zaproszenia na letnie imprezy, koncerty i wydarzenia sportowe. Do zdobycia będą również gadżety od Radia ESKA i Virgin Mobile Polska.

W ramach ESKA Summer City co godzinę w Radiu ESKA nadawane będą specjalne lokalne serwisy informujące o najciekawszych letnich imprezach i wydarzeniach w okolicy. Dodatkowo kilka razy dziennie na antenie będzie można usłyszeć relacje z wypraw i spotkań ze słuchaczami w polecanych przez ESKĘ wakacyjnych miejscówkach.

Szczegółowe informacje będą zamieszczane na dedykowanej akcji podstronie na Eska.pl oraz eskaINFO.pl. Relacje będą także uzupełniane materiałami dodatkowymi zamieszczanymi w mediach społecznościowych – na Facebooku, Snapchacie i Instagramie Radia ESKA.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *