ESKA TV z nowym dyrektorem programowym (zdjęcie)

Z początkiem lipca 2014 roku Barbara Wiśniewska-Grzesiak objęła stanowisko dyrektora programowego ESKA TV. Zastąpiła Igora Nurczyńskiego, który podjął nowe wyzwania i pożegnał się ze spółką.

Przez ostatnie lata Barbara Wiśniewska-Grzesiak pracowała na stanowisku commissioning managera w Viacom International Media Networks. Odpowiadała za lokalne produkcje w stacjach telewizyjnych Viva i Comedy Central.

Z mediami związana jest od 2001 roku. Zaczynała jako dziennikarz w TVN24, potem przeszła do działu produkcji kanału TVN. Od 2005 roku pracowała w firmie Viacom International Media Networks. Była odpowiedzialna za produkcje własne stacji MTV i Viva. Brała udział w uruchomieniu międzynarodowego kanału MTV Live HD. Z wykształcenia jest prawnikiem. Skończyła także łódzką PWSFTiT.

Pojawienie się Barbary Wiśniewskiej-Grzesiak zbiega się z przeprowadzką zespołu ESKA TV z Wrocławia do Warszawy. Z początkiem tego miesiąca redakcja ESKA TV mieści się w siedzibie przy ul. Jubilerskiej 10, gdzie znajdują się redakcje i biura reklamy Grupy Radiowej Time. Programy stacji produkowane będą w nowo oddanym studiu przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie.

eskatvbarbarawisniewskagrzesiak

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *