Animacje Disneya od lipca w PULS 2 (grafiki)

W lipcu PULS 2 rozpocznie emisję dwóch kultowych animacji Disneya. W poniedziałek, 21 lipca premierę będzie miał serial „Mega Spider-Man”, a we wtorek, 15 lipca „Świat według Ludwiczka”. Seriale będą emitowane w ramach pasma Junior TV (poniedziałek-piątek, godziny 7:00-19:30).

W poniedziałek, 21 lipca na antenie PULS 2 zadebiutuje serial animowany „Mega Spider-Man”. Będzie to premiera w telewizji ogólnodostępnej. „Mega Spider-Man” opowiada o przygodach młodego Petera Parkera, który w ciągu ostatniego roku, jako zamaskowany bohater, chronił Nowy Jork przed groźnymi złoczyńcami. Kiedy dyrektor organizacji T.A.R.C.Z.A oferuje Peterowi wzniesienie się na następny poziom, zdobycie nowych umiejętności i zostanie Mega Spider-Manem, ten nie zastanawia się długo. Liceum staje się tajną bazą operacyjną dla młodych bohaterów, którzy pod czujnym okiem dyrektora Fury’ego szkolą swoje umiejętności i toczą walkę ze złoczyńcami.

129646_1

W połowie lipca na antenie PULS 2 pojawi się także kultowy serial animowany „Świat według Ludwiczka”, który oparto na historii życia znanego komika i aktora Louie Andersona. Opowiada on o zabawnych przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, nie należy do najchudszych dzieci. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę i jeździć na rowerze. Ojciec Ludiego – Andy, pracuje w fabryce traktorów, a mama jest typową gospodynią domową i ciągle gotuje. Serial będzie emitowany z polskim dubbingiem. Głosów postaciom użyczyli m.in.: Piotr Adamczyk, Jarosław Boberek, Jacek Braciak i Olga Bończyk.

puls2swiatwedlugludwiczka

„Mega Spider-Man”

Premiera: poniedziałek, 21 lipca, godzina 14:30
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 14:30

„Świat według Ludwiczka”

Premiera: wtorek, 15 lipca, godzina 9:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00 i 18:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *