Michał Migała i Mariusz Infulecki przechodzą do Czwórki (zdjęcia)

Od poniedziałku, 7 lipca 2014 roku codzienną audycję „Poranek OnLine” na antenie radiowej Czwórki poprowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki. Zmieni się formuła porannego programu – jak zapowiadają nowi prezenterzy: „Zastąpimy kawę, herbatę, a nawet kakao. Rewolucję czas zacząć…”.

Czwórka będzie rozbudzać słuchacza, wprowadzając go w lekkie zakłopotanie i refleksję nad tym, czy to, co słyszy dzieje się naprawdę. Podczas audycji – dużo nietuzinkowych dźwięków, utworów literackich niewiadomego pochodzenia i spotkań z bardzo nudnymi gośćmi. I żadnej playlisty – o porannej muzyce w audycji zdecydują ludzie, a nie komputer.

Michał Migała – dotychczas prezenter w Rock Radiu. Zabawiał słuchaczy wspólnie z Piotrem Kędzierskim, Mikołajem Januszem i Kubą Wojewódzkim. Prowadzący w 4fun.tv. Kierowca przewozu osób, wodzirej weselny, poeta, robotnik. Uprawiał tyle profesji, że sam nazywa się istnym Człowiekiem Średniowiecza.

prczworkamigala

Mariusz Infulecki – prowadzący w AXN Spin i Comedy Central, TVN Warszawa. Wieloletni producent kreatywny programów radiowych Kuby Wojewódzkiego. Okularnik, posiadacz prawa jazdy kat. B, z uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej. W młodości zapalony piłkarz – w związku z predyspozycjami fizycznymi (dobrze zbudowany) zazwyczaj stał na bramce.

prczworkainfulecki

Czwórka zaprasza do słuchania audycji „Poranek OnLine” codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-9:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *