ESKA TV pokaże kameralny koncert zespołu Enej

W sobotę, 14 maja 2016 roku o godzinie 19:00, ESKA TV wyemituje koncert zespołu ENEJ, który w ramach konkursu „W szkole gramy” odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Koncert został zarejestrowany przez kamery ESKA TV 28 kwietnia. Zespół ENEJ wystąpił przed uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu, którzy wygrali w konkursie ESKA TV „W szkole gramy”. Dodatkowo licealiści wywalczyli dla swojej szkoły darowiznę w wysokości 10 000 złotych.

Zadaniem konkursowym III edycji „W szkole gramy” było nagranie teledysku do piosenki formacji ENEJ „Kamień z napisem love”. Specjalna komisja ESKA TV wybrała trzy najlepsze klipy. Ostatecznie zwycięską szkołę wyłonili internauci.

„W szkole gramy” to konkurs ESKA TV, który skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy uczestnik ma za zadanie nagrać teledysk do wybranej piosenki popularnego wokalisty lub zespołu. Główną nagrodą jest koncert muzycznej gwiazdy, znanej z anteny ESKA TV, zorganizowany w zwycięskiej szkole. W pierwszej edycji konkursu przed uczniami z Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim wystąpiła Cleo. Gwiazdą drugiej edycji była Sarsa, która dała koncert w Liceum Akademickim im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *