Program „Jedziemy do Francji” o EURO 2016 w TVP1 HD

W poniedziałek, 16 maja 2016 roku, Telewizja Polska rozpoczyna emisję programu poświęconego EURO 2016. „Jedziemy do Francji” będzie można oglądać w TVP1 o godzinie 20:20, powtórka w TVP Sport. Program będzie także dostępny na stronie sport.tvp.pl.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Jedziemy do Francji” będzie emitowany w TVP1 HD, od poniedziałku do piątku, około godziny 20:20. Powtórka znajdzie się natomiast tego samego dnia w TVP Sport, około godziny 23:15. Program będzie także dostępny na stronie sport.tvp.pl, gdzie będzie można znaleźć inne ciekawe materiały dotyczące EURO 2016.

„Jedziemy do Francji” to program studyjny. Jego najważniejszym punktem będzie raport z przygotowań reprezentacji Polski do EURO 2016 a także jej rywali: drużyn Irlandii Północnej, Niemiec i Ukrainy. Zostaną przedstawione areny mistrzostw oraz faworyci imprezy. Do tematów poruszonych w programie będzie można się odnieść na oficjalnym koncie TVP Sport – @sport_tvppl – na Twitterze – dyskusja będzie się toczyła pod hasztagiem #Polska16.

„Jedziemy do Francji” poprowadzą: Rafał Patyra i Maciej Iwański. Reporterami będą: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch i Mariusz Jankowski. Program będą wydawać: Michał Regulski, Jacek Dąbrowski i Jacek Jońca.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *