ESKA TV z akcją „W szkole gramy”

Wystartował konkurs organizowany przez ESKA TV pod hasłem „W szkole gramy”. Mogą w nim wziąć udział uczniowie ze szkół na terenie całej Polski. Nagrodą jest koncert muzycznej gwiazdy, który odbędzie się w zwycięskiej szkole. W pierwszej edycji konkursu przed uczniami wystąpi Cleo.

Aby wziąć udział w konkursie „W szkole gramy”, uczniowie muszą nagrać teledysk do piosenki Cleo „My Słowianie”. Zgłoszenia należy przesyłać do 2 października 2015 roku poprzez odpowiednią podstronę www.wszkolegramy.eska.tv.

Od 5 do 11 października internauci będą mogli oddawać swoje głosy poprzez www.wszkolegramy.eska.tv. Najlepsze klipy będą prezentowane na antenie ESKA TV w „Najlepszym programie” (poniedziałek-piątek, godzina 16:00). Finaliści konkursu zostaną zaproszeni do studia „Najlepszego programu”, aby zachęcić widzów ESKA TV do głosowania na ich teledysk.

Wyniki akcji zostaną ogłoszone 12 października. Laureaci wygrają koncert z udziałem Cleo, który odbędzie się w ich szkole. Ponadto zwycięska szkoła otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych.

Szczegóły i zapowiedź w wykonaniu Cleo na: www.wszkolegramy.eska.tv.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *