Eurosport pokaże całe Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Do najważniejszej imprezy sportowej świata zostało zaledwie 100 dni! Eurosport i TVN Grupa Discovery pokażą w telewizji i na swoich platformach każdą sekundę Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, wykorzystując innowacyjne technologie i przenosząc kibiców w samo serce akcji. Polscy widzowie usłyszą swoich ulubionych komentatorów i znakomitych ekspertów. Eurosport po raz kolejny nawiązał też współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych – Krzysztofem Gonciarzem.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Oczekiwanie na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 wkracza na ostatnią prostą, a Eurosport i TVN Grupa Discovery ogłaszają pełną gotowość do relacjonowania najważniejszej imprezy sportowej świata!

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Igrzyska olimpijskie to wspaniały moment, kiedy świat jednoczy się wokół jednego wydarzenia. Miliony ludzi w Polsce będą z zapartym tchem śledzić występy naszych sportowców, kibicować im i wraz z nimi świętować sukcesy i przeżywać porażki. Zadbamy o to, aby polscy widzowie zobaczyli w Eurosporcie, na naszych platformach i przy wykorzystaniu całego zasięgu TVN Grupa Discovery, każdy moment igrzysk, który ma dla nich znaczenie! Igrzyska w Tokio się zbliżają, a my jesteśmy na nie gotowi! – podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Tylko w Eurosporcie i na platformach TVN Grupa Discovery polscy widzowie zobaczą każdą sekundę igrzysk, rywalizację o każdy medal i występ każdego sportowca. Ambicją stacji jest dotarcie do bezprecedensowej liczby widzów w całej Europie, za pośrednictwem telewizji, platform digitalowych i mediów społecznościowych. Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio będziemy mogli obserwować efekty kolejnej współpracy Eurosportu z Krzysztofem Gonciarzem, jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich twórców internetowych. Jego relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang, gdzie był akredytowanym wysłannikiem Eurosportu, spotkały się z entuzjastycznym odbiorem widzów, rynku i samych sportowców.

O sile drużyny Eurosportu na igrzyska olimpijskie stanowić będą znakomici komentatorzy, między innymi Marek Rudziński, Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski, Witold Domański czy Karol Stopa. Profesjonalne i merytoryczne analizy zapewnią cenieni eksperci, a wśród nich Robert Korzeniowski, najbardziej utytułowany polski olimpijczyk i ambasador Eurosportu. Każdy fan sportu będzie mógł spróbować dołączyć do zespołu Eurosportu, biorąc udział w castingu komentatorskim „Daj się odkryć”.

Celem Eurosportu jest nie tylko jak najlepsze pokazywanie sportu, ale także zachęcanie kibiców do pełnego przeżywania emocji. Dlatego ruszamy z olimpijską edycją castingu komentatorskiego „Daj się odkryć”. Mam wielki zaszczyt być ambasadorem stacji i już nie mogę się doczekać pracy z takimi znawcami sportu jak Marek Rudziński, czy Tomasz Jaroński. Jestem przekonany, że dla młodych pasjonatów sportu nasz casting może być początkiem pięknej przygody ze sportem – powiedział Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym.

W nadchodzących tygodniach na antenach Eurosportu dostępne będzie coraz więcej programów o tematyce olimpijskiej, jak choćby Head to Head – program, w którym znakomici eksperci porównują ze sobą największe gwiazdy w historii igrzysk takie jak Usain Bolt i Carl Lewis, czy Simon Biles i Nadia Comaneci.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *