Ewa Żarska stałym korespondentem Polsat News w Londynie (zdjęcie)

Od 10 grudnia 2012 roku Ewa Żarska będzie pełniła funkcję stałego korespondenta Polsat News w Londynie. Wcześniej, jako reporterka krajowa, relacjonowała dla  stacji najważniejsze wydarzenia w Łodzi.

Ewa Żarska została stałym korespondentem zagranicznym Polsat News i Telewizji POLSAT w Londynie. Jej relacje będą obecne także w „Wydarzeniach” – głównym programie informacyjnym Telewizji POLSAT.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w 2001 roku w Polsacie jako dziennikarz i reporter krajowy w Łodzi. W 2006 roku nawiązała współpracę z TVN – także oddział w Łodzi. W 2008 roku wróciła do Polsatu i rozpoczęła pracę dla TV Biznes, a po powstaniu Polsat News (7 czerwca 2008 roku) także z tą stacją. Ewa Żarska przez cały ten czas pełniła funkcję reportera krajowego w ośrodku w Łodzi. Relacjonowała wydarzenia zarówno na potrzeby kanału Polsat News, jak i dla „Wydarzeń” w Polsacie, m.in. aferę w łódzkim pogotowiu tzw. „skóry”, wstrząsającą historię rodziny, która zwłoki dzieci ukrywała w beczkach, zabójstwo w biurze poselskim PiS, była na miejscu katastrofy kolejowej w Szczekocinach oraz relacjonowała sytuacje powodziową w 2010 roku.

zarska

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *