Ewelina Lisowska zaśpiewa na gali Miss Polski 2015

W niedzielny wieczór, 6 grudnia 2015 roku, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu, okaże się, która z trzydziestu jeden finalistek konkursów Miss Polski i Miss Polonia zdobędzie tytuł najpiękniejszej Polki. Gwiazdą uroczystej gali Miss Polski 2015 będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce – Ewelina Lisowska.

Ewelina Lisowska zaśpiewa dwa utwory. Energetyczny występ wokalistki bez wątpienia podniesie temperaturę wśród publiczności zgromadzonej w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdrój i przed telewizorami.

Będę z pewnością najmniejsza ze wszystkich dziewczyn na scenie Miss Polski. Dlatego śpiew będzie zdecydowanie moim największym atutem. 🙂 To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, ponieważ nigdy wcześniej nie występowałam na gali, na której prezentują się najpiękniejsze Polki – zdradza Ewelina Lisowska. – Mam przygotowane dwa utwory – do zobaczenia w Polsacie – dodaje.

Przypomnijmy, że Ewelina Lisowska to najniższa gwiazda polskiej sceny muzycznej – ma 155 cm wzrostu. Dla porównania, najniższe tegoroczne kandydatki do korony Miss Polski 2015 mają 170 cm wzrostu, a najwyższe 182 cm.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *