F. Bobek, M. Musiałowski i W. Mecwaldowski w obsadzie 2. sezonu serialu „Ultraviolet”

Do obsady serialu Ultraviolet 2.0 dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Filipa Bobka, Wojciecha Mecwaldowskiego i Macieja Musiałowskiego. Serial będzie można oglądać od środy 2 października o godz. 22:00 w AXN.

Sprawdź godziny emisji serialu „Ultraviolet” w PROGRAMIE TV

W 2. sezonie serialu Ultraviolet widzowie zobaczą Filipa Bobka. Postać, w którą wciela się aktor to Jan – agent twórców internetowych kanałów wideo. Filip Bobek pojawił się na ekranie m.in. w serialach Brzydula, Prosto w serce oraz Hotel 52.

Maciej Musiałowski wcieli się w postać Stefana Fronta, studenta reżyserii w Szkole Filmowej w Łodzi. Widzowie znają Musiałowskiego z takich produkcji jak serial Druga Szansa czy film Sala Samobójców.

W Ultraviolecie 2.0 widzowie zobaczą także Wojciecha Mecwaldowskiego. Aktor gra Otto Szewczyka, policjanta z Krakowa, gdzie grupa UV prowadzi śledztwo. Mecwaldowski znany jest widzom z ról w takich produkcjach jak m.in. Juliusz, Przyjaciółki, Ucho Prezesa, Usta Usta.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.
W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Pierwszy sezon Ultravioletu swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

Źródło: AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *