„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w Polsacie

1 września na antenie Polsatu w szranki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz 100 tysięcy złotych staną drużyny z całego kraju. Ich zmagania ocenią jurorzy Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. Program emitowany będzie w każdą środę o godz. 20:05.

Sprawdź godziny emisji audycji „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w PROGRAMIE TV

To będzie program kulinarny, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Drużyny składające się z członków rodziny podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Małżeństwa z nastoletnimi dziećmi, kuzyni, którzy występem w programie chcą zrobić przyjemność swojemu dziadkowi, bracia, którzy poza tym, że razem gotują tworzą wspólnie zespół disco polo, czy kuzynki z koła gospodyń wiejskich. Wszyscy z nich kochają gotować, ale nie sami tylko właśnie z najbliższymi! Nie od dziś wiadomo przecież, ze czas spędzony na wspólnym przygotowywaniu posiłków to jedna z największych przyjemności!

W każdym odcinku rodziny otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. – Te zadania kulinarne będą pokazywać nam emocje w rodzinach. Dowiemy się jak wygląda wspólne gotowanie, biesiadowanie i jak wygląda miłość – zdradza Ewa Wachowicz, jurorka programu. Aby wygrać Family Food Fight potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów – ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków. Stawką jest 100 000 złotych i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to chwile szczęścia, rodzinne sprzeczki, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłków. W programie nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Top Chef” restaurator Martin Gimenez Castro.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Kulinarne popisy uczestników oceni wyjątkowe jury: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. To oni spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, dawać profesjonalne rady, ale również w swoich ocenach kierować się sercem! Ewy Wachowicz, nikomu nie trzeba przedstawiać – znana autorka książek kucharskich, doświadczona jurorka, właścicielka restauracji i gospodyni jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce – „Ewa Gotuje”. Piotr Gąsowski, aktor i prezenter telewizyjny, prowadzący uwielbianego przez widzów formatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie pasjonat gotowania. Trzecie miejsce przy jurorskim stole zajmie Adam Borowicz – wygadany, brodaty ślązak, znany z autorskich programów kulinarno-podróżniczych i wielkiego serca do gotowania.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *