Ferie 2022 z Gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii 2022 moc atrakcji. Już w poniedziałek 31 stycznia staruje akcja „Ferie z Gwiazdami”. Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska, Olek Klembalski, Natalia Sisik, Kuba Szmajkowski, Katarzyna Łaska, Karolina Olszewska, Natan Grzybowski, Tomasz Gregorczyk i Lena Pachuc to osoby, które będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Wywiady dostępne będą także na Facebooku stacji i stronie internetowej. Na słuchaczy czekają wyjątkowe prezenty od Gwiazd!

Już od poniedziałku 31 stycznia, kiedy rozpoczynają się ferie w województwach: mazowieckie, dolnośląskie, opolskie i zachodniopomorskie, Polskie Radio Dzieciom zaprasza na akcję „Ferie z Gwiazdami”. Wywiady z popularnymi ulubieńcami najmłodszych słuchaczy będzie można usłyszeć na antenie stacji i zobaczyć na jej Facebooku oraz stronie internetowej. Gwiazdy opowiedzą m. in. o tym, jak spędzają wolny czas, co lubią robić, a także o czym marzą. Zainspirują do twórczego działania, zaprezentują ulubione książki, przybliżą swoją twórczość oraz zdradzą, jak spędzają ferie.

„Ferie z Gwiazdami” od poniedziałku do piątku w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 7.00-10.00), w „Muzycznych Podróżach” (godz.10.00-11.00) oraz w „Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 15.00-17.00).

Podsumowanie akcji na antenie Polskiego Radia Dzieciom 13 lutego przez cały dzień.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *