Radio ZET gra razem z WOŚP

Już po raz czwarty Radio ZET zostało oficjalnym partnerem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na antenie słuchacze będą mogli wylicytować Złote Serduszko, a także wziąć udział w aukcji „Czerwonego Malucha Radia ZET”.

Od samego początku Radio ZET wspiera działania WOŚP. Nie inaczej będzie będzie podczas 30. Finału, który rozpocznie się 30 stycznia. Tego dnia ramówka stacji będzie podporządkowana wydarzeniu. W programie relacje ze sztabów i koncertów, a słuchacze będą licytować specjalne Złote Serduszko z symbolicznym nr 30. Rok temu w podobnej antenowej aukcji serduszko osiągnęło kwotę 50 tys. zł, a dwa lata temu – 40 tys. zł.

Tym razem słuchacze mogą też licytować wyjątkowego „Czerwonego Malucha Radia ZET”, który towarzyszył stacji podczas tegorocznych wakacyjnych aktywności. Już po dwóch dniach od wystawienia Fiat 126p osiągnął kwotę ponad 20 tys. zł (26.01 – ponad 63 tys. zł), a aukcja potrwa do 31 stycznia.

Dzień po Finale (31 stycznia) po godz. 17:00, Jurek Owsiak będzie gościem Beaty Lubeckiej w specjalnym wydaniu programu, w którym na gorąco podsumuje to, co działo się w całej Polsce w niedzielę.

Zbliżający się 30. Finał zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, który wskażą oddziały okulistyki dziecięcej w całej Polsce.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *