Ferie zimowe z Radiem ZET

Podczas tegorocznych ferii zimowych Radio ZET zaprasza do wspólnej zabawy na lodowiskach oraz stokach narciarskich. W ramach akcji „Zima ZET i Banku BGŻ BNP Paribas” oraz „Start do nart” stacja odwiedzi ponad dwadzieścia miast i miasteczek w całej Polsce.

Tradycyjnie ferie to czas licznych aktywności eventowych Radia ZET. Podobnie jest w tym roku. W okresie od 15 stycznia do 13 marca 2016 roku w wybranych lokalizacjach pojawią się bezpłatne lodowiska w ramach akcji „Zima ZET i Banku BGŻ BNP Paribas”. Ze stałych darmowych ślizgawek będzie można skorzystać o wyznaczonych porach m.in.: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu i Olsztynie. Dodatkowo, mobilne lodowisko odwiedzi dziesięć kolejnych miast (Ostrów Wielkopolski, Starachowice, Bochnia, Kamienna Góra, Gryfice, Kościerzyna, Piaseczno, Puławy, Pułtusk, Nowe Miasto Lubawskie). W każdym zatrzyma się na weekend. Obok nieodpłatnej wypożyczalni łyżew i lodowiska na odwiedzających będą czekać smakowite niespodzianki, konkursy z nagrodami oraz wieczorne imprezy muzyczne.

W ramach akcji „Start do nart” stacja zawita do sześciu ośrodków górskich: Stronie Śląskie-Czarna Góra (22-24 stycznia), Ustrzyki Dolne (29-31 stycznia), Karpacz (5-7 lutego), Wierchomla (12-14 lutego), Szczyrk (19-21 lutego) i Białka Tatrzańska (26-28 lutego). W specjalnych strefach na gości będą czekać zabawy i konkursy rodzinne, sesje ćwiczeń rozgrzewających pod okiem instruktorów, czy możliwość darmowego wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Relacje antenowe z odwiedzanych miejsc przygotuje Kamil Nosel.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *