Film „Godzilla i Kong: Nowe imperium” dostępny na platformie Max

Film „Godzilla i Kong: Nowe imperium” jest już dostępny w Max. W serwisie można obejrzeć też pozostałe filmy z MonsterVerse.

Walka gigantów trwa! Tytułowi bohaterowie filmu „Godzilla i Kong: Nowe imperium” zmuszeni są stawić czoło kolosalnemu i nieodkrytemu zagrożeniu kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Produkcja zgłębia historię Godziili i Konga, ich początki oraz tajemnice. Jednocześnie film ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Pełna lista tytułów z MonsterVerse dostępnych w serwisie Max:

Godzilla (2014) – Pełna zapierających dech w piersiach efektów specjalnych historia Godzilli – przerażającego potwora, który symbolizuje japońskie lęki i kompleksy.
Kong: wyspa czaszki (2017) – Grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga i w efekcie musi walczyć o przetrwanie.
Godzilla II: Król potworów (2019) – Godzilla powraca, aby zmierzyć się z innymi gigantycznymi istotami w walce o dominację nad światem.
Godzilla vs. Kong (2021) – W widowiskowe starcie dwóch mitycznych gigantów, którzy stają ze sobą do zaciekłej walki. Jej wynik może postawić dalszy los świata pod znakiem zapytania.
Godzilla i Kong: Nowe imperium (2024) – Godzilla i Kong stają w obliczu kolosalnego zagrożenia ze strony nowych przeciwników i robią wszystko, aby ich powstrzymać.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *