Filmowe walentynki w Stopklatce TV

14 lutego Stopklatka TV zaprasza m.in. na kultową „Komedię małżeńską”, „Nianię w Nowym Jorku” ze Scarlett Johansson, komedię kryminalną „Kocham Cię na zabój”, western „SexiPistols” z Salmą Hayek i Penélope Cruz, a także poruszającą opowieść z Robertem De Niro i Monicą Bellucci – „Co kryje miłość”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Stopklatka TV

Stopklatka TV rozpocznie Walentynki mocnym akcentem – kultową „Komedią małżeńską” (wtorek, 14 lutego, godzina 8:35) w reżyserii Romana Załuskiego. Film opowiada historię małżeństwa, w którym znużona zajmowaniem się domem Maria postanawia porzucić rodzinne obowiązki i wyruszyć na podbój świata. Wyjątkowe kreacje aktorskie stworzyli Ewa Kasprzyk i Jan Englert, a produkcja na stałe weszła do kanonu polskiego kina. Popołudniu stacja pokaże komedię kryminalną „Kocham Cię na zabój” (wtorek, 14 lutego, godzina 17:00) ukazującą konsekwencje małżeńskiej zdrady. Kiedy Rosalie przyłapuje męża na flirtowaniu z młoda dziewczyną, postanawia dokonać zemsty na ukochanym. Ta rewelacyjna czarna komedia w groteskowy sposób pokazuje, do czego zdolna jest zazdrosna kobieta, gdy dowie się o niewierności swojego męża. W filmie zobaczymy Kevina Kline’a oraz Keanu Reevesa.

Miłośników talentu i urody Scarlett Johansson, Stopklatka TV zaprasza na komedię romantyczną „Niania w Nowym Jorku” (wtorek, 14 lutego, godzina 20:00), gdzie najlepiej zarabiająca aktorka 2016 roku, wcieliła się w opiekunkę 5-letniego chłopca z bogatego domu. Zadanie okazuje się być jednak trudniejsze niż się z początku wydawało i bohaterka wpada w sam środek problemów rodziny podopiecznego. W dodatku wdaje się w romans z przystojnym sąsiadem swoich pracodawców (w tej roli Chris Evans). Kolejne przedstawicielki płci pięknej – Salmę Hayek i Penélopę Cruz – zobaczymy natomiast w westernie „SexiPistols” (wtorek, 14 lutego, godzina 22:20). Dwie młode i atrakcyjne kobiety postanawiają walczyć z niesprawiedliwością na świecie… napadając na banki!

Walentynkowy maraton stacja zakończy zaskakującą komedią romantyczną, gdzie w rolach głównych zobaczymy m.in. Roberta De Niro oraz piękną włoską aktorkę Monicę Bellucci. Stopklatka TV przeniesie widzów do malowniczych Włoch, które są tłem dla wydarzeń rozgrywających się w filmie „Co kryje miłość” (wtorek, 14 lutego, godzina 0:05) – historii trzech mężczyzn, których życie wywraca się do góry nogami po spotkaniu z tajemniczą nieznajomą.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *