Filmowy listopad 2017 na antenie Romance TV

Na listopad Romance TV przygotował dla swoich widzów aż siedem premier, m.in. ekranizację powieści „Katie Fforde: Szczęście Belli”, nowy cykl filmowy „Lotta to załatwi” czy najnowsze filmy z serii „Rejs ku szczęściu”. Zaczynamy już 1 listopada – tego dnia stacja zaprasza na poruszające filmy biograficzne, m.in. premiera filmu „Katarzyna Luter” oraz „Maria Montessori – życie dla dzieci”, „Dr. Hope”, „Madame Nobel – Miłość dla pokoju”, które emitowane będą na antenie przez cały dzień.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Poruszające filmy biograficzne

W nocy z 31 października na 1 listopada, a potem przez cały dzień Wszystkich Świętych, Romance TV przypomni historie kobiet, które mimo trudności i przeciwności losu miały odwagę iść swoją drogą, czyniąc wiele dla ludzkości, nie zawsze zyskując uznanie dla swych poczynań. Głównym punktem tego dnia będzie premiera telewizyjna filmu „Katarzyna Luter”, opowiadającego o kobiecie, która w XVI wieku przeciwstawiła się panującym wówczas strukturom społecznym, stając u boku i wspierając słynnego nowożytnego reformatora, swego męża, Marcina Lutra.

„Lotta to załatwi” – nowy cykl premier telewizyjnych

Jest zuchwała, impulsywna i zawsze wszystko wie lepiej. Lotta to niezwykła, pełna radości i życia kobieta, która chętnie mierzy się z każdym wyzwaniem. Nieważne, czy jest to niechciana ciąża, później rozpoczęte studia czy niespodziewana wielka miłość. W soboty 4, 11 i 18 listopada, o godz. 21:00 Romance TV pokaże kolejne filmy z serii „Lotta to załatwi”.

Szum morskich fal – całodzienna podróż „Statkiem Marzeń”

Lato, słońce, plaża i łagodny szum morskich fal – 17 listopada wraz z wieloma gwiazdami kina i telewizji wyruszymy we wspólny rejs „Statkiem Marzeń”, odwiedzając po drodze wiele ciekawych i egzotycznych zakątków świata. Romance TV zapewni swoim widzom ucieczkę od ponurej listopadowej pogody i od godz. 11:30 zabierze ich w tak cudowne miejsca jak Bali, Nowy Jork i Perth. Stacja szczególnie zaprasza na premierowe filmy, o godz. 21:00 – „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Apulii” i o godz. 22:55 – „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Lizbony”.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *