Serial „OK K.O.! Po prostu walcz” na antenie Cartoon Network

K.O. to młody chłopak, który marzy, by zostać najlepszym herosem na świecie. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności i przygotowuje się do wypełnienia ważnej misji – pokonania złego Lorda Boxmana. Przygody K.O. będzie można śledzić w nowym serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”. Premiera w poniedziałek 6 listopada o godz. 17:25.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Nowa kreskówka Cartoon Network jest częścią dużego, multiplatformowego projektu. Chłopca o imieniu K.O. fani Cartoon Network mogli poznać już wcześniej dzięki grze mobilnej „Lakewood Plaza Turbo”. Wkrótce bohater pojawi się także w grze na konsole oraz w krótkich filmikach, które będzie można oglądać na stronie cartoonnetwork.pl oraz na oficjalnym kanale stacji na Youtube.

Na antenie Cartoon Network serial opowiadający o przygodach K.O będzie miał premierę 6 listopada. Widzowie spotkają głównego bohatera w momencie, gdy jego życie diametralnie się zmienia. Chłopiec pewnego dnia odkrywa w sąsiedztwie swojego domu wyjątkowy sklep należący do pana Gara. Jest w nim wszystko, czego potrzebuje, by spełnić swoje marzenie i stać się najlepszym superbohaterem na świecie. Od tej pory razem ze swoimi przyjaciółmi – odpowiedzialną Enid i zuchwałym Rad’em – będą wspólnie doskonalić swoje umiejętności i przygotowywać się do wypełnienia wyjątkowej misji. Miastu zagraża zły Lord Boxman, dzielny K.O. i jego niezawodna ekipa muszą stawić mu czoła i uratować mieszkańców. Oprócz heroicznych wyczynów bohaterów czeka mnóstwo pełnych humoru przygód. Realizując swoje zwariowane pomysły nie raz zdarzy im się zajść za skórę panu Garowi, a ciekawski K.O. po zjedzeniu tajemniczych cukierków urośnie do niewyobrażalnych rozmiarów.

Premiera nowego serialu „OK K.O.! Po prostu walcz” w poniedziałek 6 listopada na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 17:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *