Listopad 2017 na antenie AXN Black i AXN White

14 listopada AXN Black przeniesie widzów na dwór młodego faraona w pogrążonym w kryzysie starożytnym Egipcie w mini serialu „Tutanchamon”. 24 listopada w AXN Black premiera 2. sezonu serialu „Z Nation” – apokaliptycznej wizji zagłady ludzkości przez wirusa zombie. Na widzów AXN White od 6 listopada czekają dalsze przygody młodej królowej szkotów w 4. sezonie „Nastoletniej Marii Stuart”. Miłośnicy kryminalnych zagadek będą mogli obejrzeć 3. sezon serialu „Pułapki umysłu” i 2. sezon „Candice Renoir”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Tutanchamon” to mini serial historyczny, którego akcja rozpoczyna się w 1332 p.n.e., kiedy starożytny Egipt był potęgą targaną wewnętrznymi konfliktami. Po otruciu Faraona Echnatona na tron w Tebach wstępuje naiwny 9-letni Tutanchamon. Szybko okazuje się, że lud uważa go za słabego, a wielki Wezyr Ay i generałowie chcą za niego władać Egiptem. Młody władca musi szybko dorosnąć i odzyskać władzę nad krajem pogrążonym w chaosie. Premiera serialu „Tutanchamon” we wtorek 14 listopada o godz. 22:05 w AXN Black. Kolejne odcinki we wtorki o godz. 22:05.

Akcja serialu „Z Nation” rozpoczyna się trzy lata po rozprzestrzenieniu się na Ziemi wirusa zombie, który zamienił niemal całą ludzką populację w potwory. Ostatnią deską ratunku okazuje się Murphy, więzień, który został poddany eksperymentalnej szczepionce. Jako jedyny przeżył i nie przemienił się w zombie. Teraz jego krew zawiera przeciwciała, które mogą uratować ludzkość. Grupa bohaterów decyduje się przetransportować Murphy’ego z Nowego Jorku do Centrum Kontroli Chorób Zakaźnych w Kalifornii. Murphy skrywa jednak sekret, który zagraża całej wyprawie. W nowym sezonie serialu drużyna rozdziela się, uciekając przed radioaktywnym opadem, a łowcy nagród polują na Myrphy’ego. Premiera 2. sezonu serialu „Z Nation” w piątek 24 listopada o godz. 22:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w piątki o godz. 22:05.

„Nastoletnia Maria Stuart” to serial z gatunku historical fiction opowiadający o młodości i dojściu do władzy królowej Szkotów, Marii I Stuart. 15-letnia Maria (w tej roli Adelaide Kane, znana z serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”) przybywa do Francji, gdzie ma poślubić syna króla, księcia Franciszka II Walezjusza (Toby Regbo). Na francuskim dworze, pełnym mrocznych intryg i seksualnych skandali, Maria musi stawić czoła zmieniającej się polityce międzynarodowej, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) potajemnie planują zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i uniemożliwić małżeństwo Marii i Franciszka. W nowym sezonie serialu Maria wraca do Szkocji walczyć o władzę i zdobyć sojuszników. Premiera 4. sezonu serialu „Nastoletnia Maria Stuart” w czwartek 2 listopada o 21:05. Kolejne odcinki w czwartki o 21:05 w AXN White.

Głównym bohaterem „Pułapek umysłu” jest dr Daniel Pierce (znany z sitkomu „Will i Grace”, Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog, który cierpi na schizofrenię.  Jak nikt inny potrafi odczytywać ludzkie emocje i zachowania. Choroba wywołuje u niego halucynacje i omamy, które pozwalają mu spojrzeć na umysł przestępców w wyjątkowy sposób. W pierwszym odcinku serialu Pierce zostaje poproszony przez swoją byłą uczennicę, Kate Moretti, obecnie agentkę FBI, o pomoc w jej śledztwach. W nowym sezonie serialu dr Pierce pomoże między innymi w międzynarodowym dochodzeniu prowadzonym w Paryżu. Premiera 3. sezonu serialu „Pułapki umysłu” w piątek 24 listopada o godz. 19:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 19:05 w AXN White.

„Candice Renoir” to serial o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Tytułowa bohaterka jest po rozwodzie, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego. To kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze. Premiera 2. sezonu serialu „Candice Renoir” w środę 29 listopada o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN White.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *