Finał 6. edycji „Sanatorium miłości” w TVP1

W niedzielę, 12 maja o godz. 21:20 TVP1 zaprasza widzów na finałowy odcinek programu „Sanatorium miłości”. Szósta edycja tego popularnego show o seniorach odbywa się w Krynicy-Zdroju, malowniczej górskiej miejscowości w Beskidzie Sądeckim. W ostatnim odcinku, podczas balu finałowego, wyłonieni zostaną Królowa i Król turnusu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Sanatorium miłości” w PROGRAMIE TV

Finałowy odcinek programu zapowiada się niezwykle emocjonująco – ostatnia randka i ostatnia rozmowa z Martą Manowską oraz wielki bal, podczas którego widzowie poznają Króla i Królową 6. turnusu „Sanatorium miłości”.

Zanim seniorzy zatańczą na balu, Marta Manowska zaproponuje im ostatnie wspólne zajęcie. W finałowym odcinku bohaterowie programu opowiedzą również o swoich emocjach związanych z kończącym się turnusem. Widzowie zobaczą także ostatnią randkę, na którą wybiorą się Janina i Tadeusz.

W tym roku na balu pojawi się dwójka gości specjalnych. Jednym z nich będzie Maria Luiza z Gliwic, która w siódmym odcinku zrezygnowała z dalszego udziału w programie. Drugim gościem będzie Rafał Brzozowski, który z Martą Manowską poprowadzi galę finałową i zaśpiewa dla kuracjuszy. Potem pozostanie już tylko wybór Króla i Królowej turnusu oraz zabawa do „białego rana”.

Padło dzisiaj wiele pięknych słów, na temat tego, jak bardzo chcemy mieć ze sobą kontakt i jak mocno potrzebujemy siebie, w swoim życiu, żeby nie być samotnym. Te słowa były dla mnie najważniejsze – podsumuje bal finałowy Marta Manowska.

„Sanatorium miłości” to autorski format Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Finał 6. serii „Sanatorium miłości” w niedzielę, 12 maja o godz. 21:20 w Jedynce.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *