Finał „Szansy na sukces. Opole 2024” w TVP2

W niedzielę, 12 maja o godz. 15:15 TVP2 zaprasza na finał „Szansy na sukces. Opole 2024”. Zwycięzca programu zaśpiewa w koncercie „Debiuty” podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Szansa na sukces. Opole” w PROGRAMIE TV

O udział w opolskim koncercie „Debiuty” zawalczy ośmiu zwycięzców regularnych odcinków programu „Szansa na sukces. Opole 2024”: Alan Cymbalista, Mateusz Maćczak, Anna Ratajczak, Iga Lewandowska, Julia Bartkowiak-Wojciechowska, Julian Kuczyński, Paulina Magaj – Szpak oraz Daria Michalska.

Program będzie składał się z dwóch etapów, a zwycięzcę wybiorą widzowie, którzy wezmą udział w trwających podczas programu głosowaniach sms. W pierwszym etapie zwycięzcy wcześniejszych odcinków wystąpią w duetach z gwiazdami, które gościły w wyemitowanych programach. Do drugiego etapu przejdzie troje wykonawców.

W drugiej części programu uczestnicy wyłonieni w głosowaniu zmierzą się z jedną z ośmiu piosenek wylosowanych przez prowadzącego program Artura Orzecha.

Linie sms-owe ponownie zostaną otwarte i widzowie zdecydują, który wykonawca będzie mógł wystąpić w konkursie „Debiutów” podczas tegorocznego 61. KFPP w Opolu.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Finał „Szansy na sukces. Opole 2024” na żywo: w niedzielę, 12 maja o godz. 15:15 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *