Finał konkursu Miss World 2021 na żywo tylko w TVP Kobieta

W czwartek, 16 grudnia w Puerto Rico odbędzie się 70. finał konkursu Miss World 2021. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która ma szansę na zdobycie korony dla najpiękniejszej kobiety świata. To wyjątkowe wydarzenie będzie transmitowane wyłącznie na antenie TVP KOBIETA. Początek transmisji w nocy z 16 na 17 grudnia o godzinie 1:00.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Już w czwartek w San Juan – stolicy Puerto Rico ponad 100 najpiękniejszych kobiet świata będzie rywalizować o najstarszy i najbardziej prestiżowy tytuł wśród międzynarodowych konkursów piękności – tytuł Miss Świata. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Już w nocy z czwartku na piątek dowiemy się, czy ma szansę przejąć koronę z rąk obecnej Miss Świata, Jamajki Toni-Ann Singh, najdłużej panującej Miss Świata po tym, jak z powodu pandemii 70. jubileuszowy konkurs został przeniesiony na 2021 rok.

Tradycja konkursu sięga 1951 roku. Bierze w nim udział najliczniejsza grupa uczestniczek ze wszystkich konkursów piękności, prześcigając nawet Miss Universe. Kandydatka do tytułu Miss World musi spełnić kilka warunków, oprócz wygranych wyborów miss lub wicemiss w swoim kraju, musi być panną, a w momencie gali finałowej, czyli w nocy 17 grudnia nie może mieć mniej niż 16 i więcej niż 27 lat.

Według komentatorów i fanów konkursu, którzy śledzą jego etapy w mediach społecznościowych, Miss Polski 2019 Karolina Bielawska ma duże szanse, by znaleźć się w finałowej piątce. Nasza reprezentantka ma 22 lata, pochodzi z Łodzi i jest studentką Politechniki Łódzkiej. Udziela się charytatywnie i społecznie. Uwielbia podróże.

Podczas transmisji z San Juan podczas finałowego pokazu strojów narodowych oraz konkurencji tanecznej „Dances of the World” Polka zaprezentuje się światowej publiczności w ludowym stroju z ziemi łowickiej i wykona tradycyjne tańce – kujawiaka oraz oberka.

Finał konkursu „MISS ŚWIATA 2021” na antenie TVP Kobieta, 17 grudnia o godz. 1:00, powtórka piątek o godzinie 11.30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *