Święta i Sylwester 2021 w Polo TV

Premierowe koncert kolęd „Hej w Dzień Narodzenia” oraz „Szalone lata 90-te” koncert jubileuszowy połączony z teleturniejem gwiazd a także „Dyskoteka gra” czyli największy Sylwester disco to niespodzianki jakie przygotowała telewizja muzyczna jako zwieńczenie świętowania jubileuszu 10-lecia działalności.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polo TV

W Wigilię przez cały dzień na antenie Polo TV królować będzie świąteczna muzyka. O godz. 15.45 specjalne wigilijne wydanie programu Disco Weekend z Blondi prosto z Bańskiej Wyżnej. O 17.00 wielka premiera- koncert kolęd „Hej w Dzień Narodzenia” który nagrany został w zabytkowym kościele pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance. W tym dwuczęściowym koncercie wystąpią m.in. Marcin Miller, Czadoman, Miły Pan, Weekend, Classic oraz Shazza. W tytułowym utworze koncertu zaprezentują się również prowadzący stacji Edyta Folwarska, Jacek Mędrala oraz Maciek Smoliński. Po nim tradycyjnie jak co roku pojawi się koncert „Hej kolęda” o godz. 19.30.

W pierwszy dzień świąt w Polo TV od rana będzie panowała ciepła rodzinna atmosfera. O godz. 15.30 kolejna wielka premiera. „Szalone lata 90-te” to dwuczęściowy wielki koncert jubileuszowy połączony z … teleturniejem. W dwóch drużynach dowodzonych przez Roberta Klatta i Sławomira Świerzyńskiego wystąpią m.in.: Top One, Fanatic, Voyager, Model MT i Mr. Dex. W programie zaproszeni goście zaprezentują takie hity lat 90-tych jak m.in. Czarownica, Biały Miś czy Szalona. Gośćmi specjalnymi będą Shazza oraz Weekend. Nie zabraknie również przedstawicieli młodego pokolenia czyli zespołu Playboys i formacji Camasutra. Gwiazdy będą musiały wykazać się zarówno wiedzą jak i pamięcią odpowiadając na pytanie odnośnie lat 90-tych. O godz. 19.00 Robert Klatt również zaprosi na specjalne świąteczne wydanie Disco Polo Live wyjątkowych gości.

Drugi dzień świąt to przede wszystkim świąteczny „Koncert Życzeń z Teresą Werner” w którym od godz. 12.15 prowadząca przekaże widzom Polo TV gorące życzenia od ich bliskich dedykując wszystkim wyjątkowe na ten rodzinny czas piosenki.

W Sylwestra porwiemy widzów największymi hitami disco. Przez cały dzień na antenie pojawią się największe hity, przebojowi artyści i nieoczekiwani goście! Już o 17.00 w programie Disco Weekend z Blondi powitamy Nowy Rok „spod samiuśkich Tater”. Gośćmi odcinka będą zespoły Bayer Full, Baby Full oraz Zbóje. A już od 19.30 zaczynamy szaloną zabawę bo wystartuje wyjątkowy sylwester Dyskoteka gra czyli największy Sylwester disco na którym wystąpi 31 najważniejszych artystów disco m.in.: Boys, After Party, Piękni i młodzi, Top Girls, Weekend, Long & Junior i wielu innych!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *