Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie

Po dwuletniej przerwie powracamy na Stadion Śląski, by wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku – Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie! Pełni optymizmu i radości możemy się spotkać i razem tanecznym krokiem przywitać Nowy Rok! Będą z nami miedzy innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała.

Sprawdź godziny emisji Sylwestrowej Mocy Przebojów w PROGRAMIE TV

Sylwestrowe świętowanie rozpoczynamy 31 grudnia o godzinie 20:00! Nowy Rok przywitają z nami największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra dla Was Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca! Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca!

Imprezę poprowadzą między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon. Za organizację odpowiada Music Company.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00. NA ŻYWO wprost ze Stadionu Śląskiego!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *