Taneczny Sylwester z Radiową Jedynką – do wygrania wyjazd do Rio de Janeiro

14 grudnia w Programie 1 Polskiego Radia rusza konkurs, w którym do wygrania będzie dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Do końca miesiąca w audycjach „Muzyczna Jedynka” i „Ekspres Jedynki” pojawiać się będą słowno-muzyczne zagadki. Finał konkursu podczas którego wyłoniony zostanie zwycięzca nagrody głównej odbędzie się 1 stycznia 2022 roku w audycji specjalnej po godz. 16.00.

Zadanie konkursowe przedstawiane w „Muzycznej Jedynce” oraz „Ekspresie Jedynki” będzie polegało na odgadnięciu hasła dnia, na podstawie zaprezentowanego na antenie rebusu dźwiękowego oraz przesłanie go wraz z komentarzem, wspomnieniem, czy osobistym skojarzeniem z danym słowem. Zwycięzców poznamy nazajutrz w audycji „Sygnały Dnia”. Warto śledzić konkurs od początku, ponieważ znajomość poszczególnych haseł dnia będzie konieczna do wzięcia udziału w wielkim finale.

Codziennie do wygrania będą radiobudziki z DAB+/FM z systemem bezprzewodowego ładowania smartfonów Technisat. Nagrodą w finale jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janerio.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *