Finał Ligi Mistrzów: Juventus Turyn – Real Madryt w TVP1 i sport.tvp.pl

Czas na wielki finał Ligi Mistrzów! Czy Real Madryt z Cristiano Ronaldo w składzie pokona Juventus Turyn z Gianluigim Buffonem? Transmisja meczu już w sobotę, 3 czerwca, w TVP1 i sport.tvp.pl od godziny 20:25. W studiu TVP pojawi się Jerzy Dudek.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP1

Real Madryt ma szansę zostać pierwszym klubem w historii, który obroni tytuł – odkąd rozgrywki o Puchar Europy odbywają się w formule Ligi Mistrzów. Na takie rozwiązanie nie godzą się piłkarze z Turynu, a szczególnie ich bramkarz. Gianluigi Buffon to jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Na swoim koncie ma mistrzostwo świata, wicemistrzostwo Europy, Puchar i Superpuchar Włoch a nawet Puchar UEFA. Brakuje mu najważniejszego triumfu klubowego na Starym Kontynencie. Dwa lata temu był już bardzo blisko celu, ale Juventus w finale LM musiał uznać wyższość Barcelony.

Mecz skomentują z Cardiff: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a wśród jego gości znajdą się: Jerzy Dudek – były reprezentant Polski, który w 2005 roku wygrał z Liverpoolem Ligę Mistrzów, Tomasz Rząsa – były reprezentant Polski, zdobywca Pucharu UEFA.

Plan transmisji:

Sobota (3 czerwca)
Juventus Turyn – Real Madryt, godzina 20:25 TVP1 i sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *