Finał Ligi Mistrzów UEFA 2024 w Polsat Box Go

Sobota 1 czerwca, godzina 20.50, Wembley. To właśnie na legendarnym stadionie w Londynie rozegrany zostanie tegoroczny finał Ligi Mistrzów UEFA, w którym zmierzą się Borussia Dortmund z Realem Madryt. Zespół z Bundesligi melduje się w finałowym starciu po raz trzeci w historii, ale jego zwycięzcą był tylko raz i to aż 27 lat temu. Dla „Królewskich” to wręcz tradycyjne zakończenie klubowego sezonu – w finale najważniejszych pucharowych rozgrywek piłkarskich w Europie zagrali aż siedemnaście razy, z czego aż czternastokrotnie byli zdobywcą trofeum. To właśnie przedstawiciel LaLiga jest zdecydowanym faworytem sobotniego starcia, a finał Ligi Mistrzów UEFA wygrywał za każdym razem, kiedy w nim wystąpił.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Mistrzów w PROGRAMIE TV

Topowe spotkanie Ligi Mistrzów UEFA można oglądać online na wielu urządzeniach w serwisie Polsat Box Go, w pakiecie Sport. Przy meczach Ligi Mistrzów UEFA serwis umożliwia korzystanie z nowoczesnej, interaktywnej funkcji – trybu statystyk, prezentującego dodatkowe informacje o meczach, drużynach, zawodnikach i sytuacjach na boisku.

Tylko dwa zespoły pozostały w walce o puchar najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłkarskich na świecie. Zwycięzcą 69. edycji zostanie przedstawiciel Bundesligi lub LaLiga. W klasyfikacji wszechczasów Champions League na czele jest Real Madryt, który czternastokrotnie wygrywał finały Ligi Mistrzów UEFA, a Borussia Dortmund do finału rozgrywek powróciła po wielu latach przerwy.

Finałowe starcie zostanie rozegrane w sobotę, 1 czerwca br. o godz. 20:50 na stadionie Wembley w Londynie, transmisja ze spotkania, dostępna będzie w serwisie Polsat Box Go.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 rozpocznie się o godz. 18:00, a poprowadzą je Przemysław Iwańczyk oraz Jerzy Mielewski. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Piotr Urban, Przemysław Łagożny, Roman Kołtoń. Najważniejsze piłkarskie spotkanie komentować będą Bożydar Iwanow i Maciej Stolarczyk, a łączenia z płyty stadionu Wembley poprowadzą Marcin Lepa oraz Tomasz Hajto.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *