Finałowy sezon serialu „Skazana” w serwisie Max

Platforma streamingowa Max zadebiutuje w Polsce już 11 czerwca. Tego samego dnia w serwisie będzie można obejrzeć finałowy sezon serialu „Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej. W 4-odcinkowej serii zobaczymy także: Aleksandrę Adamską, Leszka Lichotę, Martę Malikowską oraz Gabrielę Muskałę!

Serial „Skazana” wraca z nowym sezonem. Jak zakończy się historia osadzonej w zakładzie karnym w Zabrzu Alicji Mazur? Jaką rolę odegra Kraszecki i co z Hanką, która ukrywa się za granicą? Czy sprawiedliwości stanie się zadość? W finałowym sezonie produkcji z pewnością nie zabraknie zaskoczeń i zwrotów akcji!

To właśnie rodzima produkcja „Skazana” będzie miała swoją premierę w dniu startu platformy Max, niedługo przed drugim sezonem globalnego hitu „Ród smoka” (od 17 czerwca). Będzie to pierwsza polska oryginalna premiera, jaka trafi do serwisu, otwierając tym samym nowy rozdział w historii streamingu TVN Warner Bros. Discovery. Dzięki obecności serialu na platfomie Max, dostęp do produkcji będą mieli użytkownicy nie w tylko w Polsce!

Obecnie trwają prace nad ponad 15 produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *