Finał Pucharu Niemiec na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

W czwartek o 20:35 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze rozpocznie się transmisja wielkiego finału Pucharu Niemiec! O prestiżowe trofeum zagrają RB Lipsk i Borussia Dortmund, a znakomicie zapowiadające się spotkanie skomentują Mateusz Borek i Sławomir Chałaśkiewicz.

Sprawdź godziny transmisji Pucharu Niemiec w PROGRAMIE TV

Już w czwartek poznamy zwycięzcę Pucharu Niemiec! Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie o prestiżowe trofeum zagrają RB Lipsk i Borussia Dortmund. W minioną sobotę te zespoły zmierzyły się ze sobą w meczu ligowym, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem BVB 3:2, co zwiastuje wielkie emocje w finale! RB Lipsk walczy o pierwszy w historii triumf w Pucharze Niemiec. W 2019 roku piłkarze z Lipska przegrali w swoim pierwszym finale z Bayernem Monachium 0:3. Borussia Dortmund to czterokrotny zwycięzca Pucharu Niemiec. Po raz ostatni zawodnicy BVB sięgnęli po to trofeum w sezonie 2016/17. Na boisku w barwach Borussii Dortmund może wystąpić Łukasz Piszczek.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Transmisja wielkiego finału Pucharu Niemiec rozpocznie się w czwartek o 20:35 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *