Finał Pucharu Polski Jagiellonia – Lechia w Polsacie i Polsacie Sport

W czwartek, 2 maja, na Stadionie PGE Narodowym rozegrany zostanie Finał Piłkarskiego Pucharu Polski, w którym zmierzą się Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk. Początek o godzinie 15:50. Wcześniej, bo od godziny 10:00 kibice na antenie Polsat Sport będą mogli śledzić finały turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Sprawdź godziny transmisji Pucharu Polski w PROGRAMIE TV

2 maja, Święto Flagi, to także już tradycyjnie Finał Pucharu Polski, rozgrywany na Stadionie PGE Narodowym. Kto wzniesie trofeum i tym samym zapewni sobie start w eliminacjach do Ligi Europy UEFA w sezonie 2019/2020? W tym roku zmierzą się Jagiellonia Białystok z Lechią Gdańsk. Obie drużyny już dwa razy grały o krajowy puchar i raz wychodziły z tych rozgrywek zwycięsko. Zespół z Białegostoku w sezonie 2009/2010 po wygranej 1:0 z Pogonią Szczecin. Drużyna z Gdańska znacznie wcześniej, bo w 1983 roku, kiedy pokonała 2:1 Piasta Gliwice. Ciekawostką jest fakt, że Lechia Gdańsk była wtedy drużyną grającą na co dzień w III lidze.

Studio w Polsacie Sport będzie można oglądać już od godziny 14:00. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą m.in. Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski i Dariusz Wdowczyk. Analizy i prezentacje najciekawszych akcji pomeczowych przeprowadzą Marcin Lepa i Tomasz Łapiński. Przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych i ciekawostki związane z Finałem Pucharu Polski przedstawi Szymon Rojek.

Mecz Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk komentować będą Mateusz Borek i Waldemar Prusik, były reprezentant Polski oraz zdobywca krajowego Pucharu ze Śląskiem Wrocław w 1987 roku. Relacje reporterskie przeprowadzą Marcin Feddek i Justyna Kostyra.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Jednak przed telewizory wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy już od godziny 10:00, kiedy to na antenie Polsatu Sport rozpocznie się transmisja finału turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, w którym będzie można zobaczyć największe talenty piłkarskie w Polsce!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *