Finał „Rytmów Dwójki” w TVP2

W piątek, 3 listopada huczny finał muzycznego show TVP2 pt. „Rytmy Dwójki”. Utytułowane gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaśpiewają w duetach z najlepszymi wokalistami, stojącymi u progu wielkiej, muzycznej kariery. Usłyszymy najsłynniejsze polskie piosenki, które przez ostatnie siedem tygodni wygrywały w głosowaniu publiczności. To spośród nich wyłoniony zostanie największy przebój „Rytmów Dwójki”. O tym, który utwór wygra w wielkim finale, zdecydują telewidzowie w głosowaniu SMS.

Sprawdź godziny emisji „Rytmów Dwójki” w PROGRAMIE TV

Uroczysty finał „Rytmów Dwójki” rozpocznie się o godz. 20:50 na antenie TVP2. Usłyszymy siedem przebojów w gwiazdorskim wykonaniu, które wygrały w dotychczasowych odcinkach show. Widzowie zagłosują na swój ulubiony utwór i wyłonią największy hit „Rytmów Dwójki”. Na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Golec uOrkiestra z piosenką „Górą Ty”. Ciekawym akcentem wieczoru będą też osobiste wspomnienia Marka Sierockiego związane z gwiazdami programu. Dowiemy się m.in. co nastoletnia Edyta Górniak powiedziała Markowi Sierockiemu podczas spotkania na szkolnym korytarzu, za co Marek Sierocki zbeształ młodego Rafała Brzozowskiego, na jakiej pozycji w rodzinnej drużynie piłkarskiej gra Tomek Szczepanik oraz kto ma status najdłużej panującego jurora w Polsce. Jednak największe emocje przyniesie część konkursowa show.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Podczas emisji piątkowego odcinka, widzowie spośród siedmiu piosenek zaprezentowanych w finale wyłonią największy przebój „Rytmów Dwójki”. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wysyłać SMS z numerem ulubionej piosenki pod numer 7346. Wybór nie będzie prosty, jak zauważył Marek Piekarczyk każdy z tych utworów to małe arcydzieło. W tekstach tych piosenek jest mnóstwo mądrości i prawdy o człowieku, tak prosto i tak pięknie podanej – powiedział wokalista. – Wsłuchajmy się w nie, bo nadal są bardzo aktualne, a poza tym niech miłość zwycięża – dodała Alicja Węgorzewska.

Program poprowadzą: Izabella Krzan i Sandra Kubicka.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *