14. edycja „The Voice of Poland” na żywo w TVP2

W sobotę 4 listopada o godzinie 20:00, widzowie muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki, będą mogli śledzić poczynania uczestników programu w etapie Live.

Sprawdź godziny transmisji „The Voice of Poland” w PROGRAMIE TV

Kolejna odsłona „The Voice of Poland” wchodzi w decydującą fazę! Do etapu Live, który rozpocznie się już w najbliższą sobotę, zakwalifikowało się 16 uczestników, po czterech z drużyny każdego trenera. Przez najbliższe cztery tygodnie podopieczni Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona, będą rywalizować ze sobą na scenie talent show. Stawką jest zwycięstwo, a tym samym tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

W etapie Live, uczestnicy muszą jak najlepiej zaprezentować swoje wokalne umiejętności, które nabyli w programie, aby oczarować nie tylko trenerów, ale i widzów. Od tego właśnie etapu widzowie biorący udział w głosowaniu SMS – razem z trenerami – będą decydować o być albo nie być uczestników programu.

Jak będzie wyglądała eliminacja uczestników w pierwszym odcinku na żywo?

Po występie 4-osobowych drużyn, dwoje uczestników z najwyższą liczbą głosów widzów, awansuje do kolejnego odcinka. Z pozostałej dwójki to trener wybierze jedną osobę, która wciąż zostanie w grze o wielki finał.

W tym roku, spośród ponad 4 tysięcy wszystkich zgłoszeń, możliwość zaprezentowania się w etapie Live, wyśpiewali sobie: Max Miszczyk, Maja Walentynowicz, Oliwia Skrzypczyk i Bartosz Michniewicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Team Lanberry w etapie Live reprezentować będą: Jan Górka, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła oraz Martyna Lasiecka.

W drużynie Marka Piekarczyka najlepszymi z najlepszych okazali się: Dominika Krassowska, Nicola Muller, Michał Sołtan i Antoni Zimnal.

W szczęśliwej szesnastce, która wystąpi na scenie podczas odcinków na żywo, znaleźli się również: Paweł Kozicz, Becky Sangolo, Monika Kluszczyńska oraz Łukasz Samburski z teamu Tomsona i Barona.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Pierwszy odcinek na żywo 14. edycji „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *