Listopad 2023 w TVP Kobieta

W niedzielę 5 listopada o godzinie 10:30 na antenie TVP Kobieta relacja z finałowej gali polskiej edycji konkursu THE LOOK OF THE YEAR. Natomiast w listopadowe poniedziałki stacja zaprasza na filmową ucztę pełną miłości, szczęścia i wzruszeń.

Sprawdź godziny emisji filmu „Miłość o smaku cytryny” w PROGRAMIE TV

THE LOOK OF THE YEAR to konkurs, od którego swoje wielkie kariery rozpoczynały słynne modelki, m.in. Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. 1 października 2023 roku w gmachu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się finałowa gala polskiej edycji tego prestiżowego wydarzenia. Zwycięzcami zostali Aleksandra Łada oraz Iwo Faliszewski. Piękną Polkę doceniło również światowe jury przyznając jej tytuł THE LOOK OF THE YEAR 2023. Nagrodą główną dla zwyciężczyni jest kontrakt z agencją modeli i modelek w Nowym Jorku.

W niedzielne przedpołudnie widzowie TVP Kobieta będą mogli zajrzeć za kulisy polskiej edycji tego najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie, który odbywa się w ponad 50 krajach.

Reportaż THE LOOK OF THE YEAR 2023 w TVP Kobieta – już w niedzielę 5 listopada o godz.10:30.

Z kolei w listopadowe poniedziałki, w wieczornym paśmie filmowym, widzowie TVP Kobieta obejrzą wyjątkowe premierowe pozycje: „Miłość o smaku cytryny”, „Ślub aż po grób”, „Wesele w Hamptons” i „Stylowa miłość”.

6 listopada nadawca zaprasza na komedię romantyczną „Miłość o smaku cytryny”. Widzowie razem z aspirującą fotografką Beck będą mogli przenieść się do niewielkiego pensjonatu na słonecznej wyspie Serenity. Kobieta postanawia wziąć udział w prestiżowym konkursie fotograficznym, a obiektem jej zdjęć ma być urokliwa wyspa. Beck zatrzymuje się na farmie cytryn, której właścicielem jest przystojny Joshua. Para zawiera umowę – mężczyzna pokaże jej najpiękniejsze miejsca regionu, a Beck pomoże mu w promocji farmy. Podczas wspólnych wycieczek odkrywają, że zaczyna łączyć ich uczucie. Czy miłość jest im pisana?

„Miłość aż po grób” to z kolei propozycja na 13 listopada. Bohaterowie tego filmu przekonają się, że miłość potrafi pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Emma jest organizatorką imprez, która nie ma czasu na miłość. Jej siostra Miranda prosi ją o pomoc w zorganizowaniu jej ślubu, który ma się odbyć już za 6 tygodni. W przygotowaniach ma jej pomóc świadek pana młodego, z którym była kiedyś na nieudanej randce w ciemno. Znalezienie kompromisu jest dużym wyzwaniem, lecz niespodziewanie oboje zaczynają zbliżać się do siebie. Czy odnajdą miłość?

20 listopada TVP Kobieta zaprasza na pełną humoru oraz nieoczywistych zwrotów akcji komedię „Wesele w Hamptons”. To historia młodej aspirującej projektantki mody, której kreacje mają szansę zadebiutować na wystawnym przyjęciu weselnym w Hamptons. Dość niespodziewanie projektantka zostaje przez pomyłkę zaproszona na tę uroczystość. Postanawia nie wyprowadzać nikogo z błędu i udaje kogoś, kim nie jest. Wspólny czas spędzony z nowożeńcami i ich rodzinami staje się wyjątkowy, a serce kobiety zaczyna bić mocniej i zakochuje się w przystojnym biznesmanie. Niestety zostaje zdemaskowana i wzięta za oszustkę. Czy ich uczucie okaże się na tyle silne by przetrwać?

W ostatni poniedziałek listopada widzowie będą mogli zobaczyć komedię „Stylowa miłość”. Ambitna stylistka Rosie przeprowadza się z małego miasteczka do Chicago i do promocji swojego nowego przedsięwzięcia modowego zatrudnia profesjonalnego fotografa. Podczas wspólnej pracy oboje odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż początkowo myśleli. Kobieta jednak rzuca się w wir pracy i zaczyna zaniedbywać relacje z mężczyzną. Czy Rosie przekona się, co tak naprawdę jest w życiu ważne? Czy uczucie okaże się silniejsze niż kariera zawodowa?

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Premierowe komedie romantyczne w TVP Kobieta, w listopadowe poniedziałki o godz. 21:30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *