Top Radia 357 potrwa 3 dni. Ruszyło głosowanie

Top Radia 357 to specjalna audycja na żywo, realizowana tylko raz w roku. Zestawienie najważniejszych utworów wszech czasów układają słuchacze w głosowaniu online. W tym roku po raz pierwszy Top potrwa aż 3 dni.

To Marek Niedźwiecki w pierwszej połowie lat 90. wymyślił i stworzył ideę Topu. Dlatego w pierwszej kolejności pomysł wydłużenia audycji konsultowaliśmy właśnie z nim. Jako fan holenderskiego TOP 2000, który trwa tydzień – dał zielone światło i ruszyliśmy z przygotowaniami do tej największej realizacji na żywo w naszej historii. To będą 3 dni pełne najlepszej muzyki i innych atrakcji. Jeszcze nie możemy wszystkiego zdradzić, ale stopniowo odsłonimy karty. Przygotowaliśmy mocne uderzenie, a nasi niezawodni spece od techniki mają znowu długą listę zmartwień z cyklu „jak zrobić niemożliwe”. Na ich nieszczęście wiemy, że dla nich niemożliwe nie istnieje. Jedno jest pewne – tego jeszcze nikt w takiej formie w Polsce nie zrobił – mówi Piotr Stelmach, kierujący pracami redakcji muzycznej.

Prowadzący na zdjęciach Jacka Poremby

Trzeci Top Radia 357 promują zdjęcia wykonane podczas specjalnej sesji przez Jacka Porembę – fotografa znanego między innymi z portretów muzyków.

Wymyśliliśmy konwencję zimową z przymrużeniem oka. Trochę retro – narciarskie klimaty z lat ’80, trochę nastroju jak w starych studiach fotograficznych. Najwięcej pracy pochłonęło przygotowanie strojów dla dość licznej ekipy – oprócz zdjęcia grupowego powstały też ujęcia indywidualne. Uzyskaliśmy bardzo dobry i bardzo rozpoznawalny efekt końcowy. Cieszę się, że miałem swój wkład w tegoroczny Top i stworzenie mu niezwykłej oprawy – mówi Jacek Poremba, autor zdjęć promujących Top Radia 357.

Nie zdradzamy wszystkiego

To już trzecie wydanie Topu Radia 357. 357 najważniejszych zagranicznych utworów wszech czasów wyłoni Społeczność Patronów wspierających Radio 357. Obecnie to prawie 50 tysięcy osób – dołączyć można na stronie wspieram.Radio357.pl.

W poprzednich edycjach prezentowaliśmy na antenie 100 utworów z największą liczbą głosów. Pełną listę 357 piosenek publikowaliśmy po zakończeniu Topu. Teraz przez trzy dni spróbujemy zaprezentować wszystkie 357 utworów w kolejności, o której zadecydują nasi Patroni. Ale jeszcze nie zdradzamy wszystkiego. W kolejnych tygodniach ujawnimy zagranicznego artystę, ściśle związanego z ideą Topu oraz lokalizację, skąd nadamy audycję. Jest już tradycją, że szukamy nietypowych miejsc. Poprzednie Topy nadawaliśmy z wieżowców w Warszawie i Gdańsku – w tym roku też postaramy się zaskoczyć – mówi Olga Mickiewicz, odpowiedzialna w zarządzie Radia 357 za ofertę programową

Top Radia 357 pojawi się na antenie:

30.12 – 9:00-18:00

31.12 – 9:00-18:00

01.01 – 9:00-21:00

Głosowanie trwa do 23 grudnia pod adresem: top.Radio357.pl.

Źródło: Radio 357

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *