Finał TAURON Speedway Euro Championship na żywo tylko w Eurosporcie 1

W środę poznamy Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu! Ostatnia runda prestiżowego cyklu TAURON Speedway Euro Championship zostanie rozegrana w Toruniu. Transmisja od 18:45 tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Speedway Euro Championship w PROGRAMIE TV

Tegoroczny cykl TAURON Speedway Euro Championship rozgrywany jest w całości w Polsce. Najlepsi żużlowy Starego Kontynentu rozpoczęli rywalizację o tytuł indywidualnego mistrza Europy na początku lipca w Toruniu, i także tu poznamy zdobywcę trofeum. Przed ostatnimi zawodami liderem cyklu jest Brytyjczyk Robert Lambert. Tuż za jego plecami plasuje się Duńczyk Leon Madsen, który wygrał rundy w Toruniu, Bydgoszczy i Rybniku. Obu zawodników dzielą zaledwie dwa punkty, co zwiastuje niesamowite emocje!

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Transmisja rywalizacji w Toruniu rozpocznie się w środę o 18:45 w Eurosporcie 1. Zawodom, które skomentują Michał Korościel i Jakub Pieczatowski towarzyszyć będzie studio prowadzone przez Marcelinę Rutkowską. Jednym z gości będzie Marcin Gortat. Reporterem w trakcie zawodów będzie Kacper Merk.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *