Finałowy odcinek „Przyjaciółek” obejrzało 2,9 mln widzów

Widzowie pokochali nasze „Przyjaciółki” – finałowy odcinek 1. sezonu, wyemitowany wczoraj o godzinie 22:00 w Polsacie, zgromadził przed telewizorami rekordowe 2,9 mln widzów. Przełożyło się to na 24,6% udziałów w grupie komercyjnej (16-49) oraz 23,9% w grupie wszystkich oglądających (4+). Średnia oglądalność 1. serii „Przyjaciółek” w grupie (16-49) wyniosła 22,72%, a w grupie wszystkich oglądających (4+) 21,69%, co przełożyło się na 2,4 mln oglądających.

W trakcie emisji zarówno finałowego odcinka, jak i całego sezonu, Polsat był stacją numer 1 w obu grupach audytoryjnych. Kolejny sezon perypetii zwariowanej Patrycji, wrażliwej Ingi, perfekcyjnej Zuzy i ciepłej Anki zobaczymy już wiosną 2013 roku w Telewizji POLSAT.

„Przyjaciółki” to serial Telewizji POLSAT, w którym poznaliśmy historię czterech przyjaciółek z czasów liceum:Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska – niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman. Akcja serialu dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-kilkuletnie kobiety. Po maturze ich drogi zawodowe się rozeszły, jednak mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Choć każda z bohaterek jest inna: różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód czy zamożność to jednak mają wiele wspólnego – wszystkie próbują odnaleźć siebie, poradzić sobie z problemami i najnormalniej w świecie ułożyć sobie życie.

W finale 1 serii Anka (Magdalena Stużyńska) uległa dramatycznemu wypadkowi, Zuza (Anita Sokołowska) postanowiła rozstać się z Wojtkiem (Lesław Żurek)… z miłości, Patrycja (Joanna Liszowska) planuje ślub i in vitro, co nie podoba się przyszłej teściowej, a Inga (Małgorzata Socha), na skutek zemsty Pawła (Bartek Kasprzykowski), wpadła w wielkie tarapaty – jej przyjaźń z dziewczynami zawisła na włosku. Jak dalej potoczą się losy „Przyjaciółek” dowiemy się już na wiosnę 2013 roku w Telewizji POLSAT. Zapraszamy!

„Przyjaciółki”, na zlecenie stacji Polsat, produkuje Akson Studio. Reżyseria – Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz napisała Beata Pasek.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *