Finałowy sezon serialu „Kontra: Sieć” w Cinemax i HBO GO

Kontra: Sieć to finałowy sezon serialu Cinemax przedstawiającego losy jednostki tajnej specjalnej Sekcja 20. Premiera serialu odbędzie się w HBO GO już w sobotę, 15 lutego, na antenie Cinemax produkcja zadebiutuje w marcu.

Serial Kontra przedstawia niebezpieczne misje Sekcji 20, elitarnej międzynarodowej jednostki ds. zadań specjalnych, która walczy na całym świecie z terrorystami finansowanymi przez grupy przestępcze. Najnowszy i zarazem finałowy sezon tej produkcji opowiada o ostatniej misji, której muszą się podjąć jej członkowie.

W rolach głównych w serialu występują: Warren Brown (Luther, Mroczny Rycerz powstaje), Daniel MacPherson (Pułapka czasu), Alin Sumarwata (serial Sąsiedzi, Burning Man), Jamie Bamber (Battlestar Galactica, Poniedziałki na chirurgii) i Varada Sethu (Iluzja 2). W najnowszym sezonie do obsady dołączyli Alec Secăreanu (Piękny kraj, Baptiste) oraz Ivana Miličević (serial CINEMAX Banshee, Gotham).

Najnowszy sezon serialu Kontra jest siódmym, w którym koproducentem jest stacja CINEMAX. Brytyjski nadawca Sky występuje w tej roli po raz ósmy. Serial zadebiutował na antenie kanału CINEMAX, kiedy telewizja Sky rozpoczęła emisję sezonu drugiego.

Serial Kontra: Sieć został wyprodukowany przez spółkę Left Bank Pictures Production. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Cameron Roach ze strony Sky, Andy Harries i Rob Bullock z ramienia Left Bank Pictures, a także Jack Lothian. Producentami serialu są: Nuala O’Leary oraz Huberta Von Liel i Kristian Dench. Za reżyserię serialu odpowiadają: Bill Eagles, Paul Wilmshurst, Jon Jones i John Strickland.

Sprawdź ofertę kanału Cinemax w PROGRAMIE TV

Premiera finałowego sezonu serialu Kontra: Sieć (Strike Back) odbędzie się w HBO GO już 15 lutego. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji, a kolejne pojawiać się będą co tydzień w soboty. Emisja na kanale Cinemax zaplanowana została od 23 marca o godz. 20:00. Sezon liczy 10 odcinków.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *