Formuła E na kolejne lata w Discovery

Discovery przedłużyło prawa do transmisji wszystkich E-Prix ABB FIA Formuły E. Wieloletnia umowa obejmuje ponad 50 rynków w Europie. W Polsce zmagania znakomitych kierowców w tej w pełni elektrycznej serii wyścigowej będą transmitowane na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Formuły E w PROGRAMIE TV

Discovery wykorzysta szerokie portfolio otwartych i płatnych kanałów telewizyjnych oraz platform cyfrowych, aby dalej wspierać rozwój Formuły E w Europie. Relacje na żywo i na żądanie będą dostępne na platformach Eurosportu oraz, na części rynków, w ramach platformy streamingowej discovery+. Wieloletnia umowa obejmuje ponad 50 rynków. Na 27 z nich transmisje i skróty dostępne będą wyłącznie na platformach Discovery, w tym na kilku również w kanałach otwartych.

Formuła E to najbardziej emocjonująca seria wyścigów elektrycznych na świecie wzbudzająca zainteresowanie naszych widzów od pierwszego sezonu. Cieszymy się, że będziemy nadal pokazywać każdy wyścig i wykorzystywać zasięg kanałów i platform Discovery, aby w kolejnych latach promować tę pasjonującą serię. Naszym celem jest dostarczanie kibicom na całym świecie niesamowitych doznań związanych z oglądaniem sportów motorowych, które wzmacniają różnorodną i rozbudowaną ofertę praw sportowych na najwyższym poziomie – powiedział Trojan Paillot, VP Rights Acquisitions w Eurosporcie.

Siódmy sezon zachwyci kibiców, którzy mogą spodziewać się niesamowitej rywalizacji. Zobaczą oni wielu utalentowanych kierowców, co zapowiada niezwykle wyrównaną walkę. Czeka nas też sporo nowości takich jak wyścigi przy sztucznym oświetleniu w Ad-Dirijja. Jestem przekonany, że widzów Eurosportu i Discovery czeka coś naprawdę wyjątkowego – podkreślił Antonio Felix da Costa, kierowca teamu DS Techeetah i mistrz ABB FIA Formuły E w sezonie 2019-2020.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Discovery ma niesamowity zasięg w całej Europie zbudowany dzięki Eurosportowi, discovery+ i kanałom otwartym. Od pierwszego sezonu ma to bardzo duże znaczenie dla Formuły E. Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić nowy etap naszego partnerstwa. Możemy stale powiększać liczbę widzów, którzy oglądają treści dotyczące naszej nieprzewidywalnej i pasjonującej serii wyścigowej – dodał Aarti Dabas, Chief Media Officer Formuły E.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *